Свободни позиции

Social Media Specialist

Търсим мотивиран Social Media Specialist, които да се присъедини към екипа ни. Страхотна работна атмосфера, гъвкаво работно време и отлично заплащане.

Отговорности:

  • Ежедневно създава, редактира, публикува и споделя съдържание (оригинални текстове, имиджи, видео) като цели да създаде смислени връзки и контакти сред таргет групата ни и да насърчи последователите да предприемат конкретно действие. Реагира чрез коментари, емотикони и др. на постове на последователи;
  • Активно търси в социалните мрежи потенциални клиенти за програмата, свързва се с тях, чрез FB /IG и се стреми да организира лични или онлайн срещи с цел презентиране на програмата;
  • Съвместно с офис мениджъра организира и участва на събития в университети - презентации, щандове и др.
  • Познава добре WAT услугата на Ориндж - изисквания към кандидатите, цени, условия по договорите, актуални промоции;

Работно време и адрес на месторабота

  • Работно време: Гъвкаво работно време в офис на Ориндж или работа от вкъщи;
  • Адрес: Позиции в гр. София - център, София - Студентски град, Варна

Заплащане

  • Атрактивно месечно възнаграждение;
  • Отлични бонуси при реализирани продажби.

Кандидатстване: Изпрати CV на hr (at) orange.bg
Краен срок: 30 септември 2021